Україна гостинно вітає щорічний міжнародний Форум "Smart Building" у Києві

24-05-2023

Україна гостинно вітає щорічний міжнародний Форум
Київ, 24-25 травня 2023 року – У Національному центрі "Український Дім" розпочався щорічний міжнародний Форум "Smart Building". Це захід, який збирає в одному місці провідних експертів та компанії в галузі будівництва та інтелектуальних технологій, присвячен вдосконаленню і майбутньому будівництва в Україні та світі.

На цьогорічному Форумі "Smart Building" обговорюються найсучасніші інновації та технології для будівництва, спрямовані на підвищення ефективності, безпеки та екологічної стійкості будівельних об'єктів. Провідні фахівці представляють свої дослідження і розробки в галузі розумного будівництва, смарт-технологій для управління будівлями та містами.

Однією з головних тем Форуму є використання штучного інтелекту та Інтернету речей (IoT) для забезпечення інтелектуальної системи керування будівлями, що дозволяє ефективно споживати енергію, оптимізувати роботу і підвищити комфорт користувачів.

Під час Форуму заплановано серію доповідей, майстер-класів та демонстраційних заходів від провідних представників галузі. Учасники з усього світу мають можливість відкрити для себе найсвіжіші тенденції і спілкуватися з колегами.

Завершення Форуму "Smart Building" заплановано на 25 травня 2023 року, а організатори вірять, що подія сприятиме подальшому розвитку галузі будівництва в Україні та сприятиме створенню більш інтелектуальних і стійких до майбутніх викликів будівельних об'єктів.

Форум "Smart Building" – це унікальна можливість для України відобразити свою роль у світовій спільноті як передового інноваційного гравця в будівельній галузі.

Автор: Fasadinfo.ua

Страница компании в каталоге: Fasadinfo.ua

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Україна гостинно вітає щорічний міжнародний Форум "Smart Building" у Києві | Fasadinfo.ua