Фурнітура для вікон та дверей зі знаком якості

У Києві успішно пройшов Форум ESUR (Effective Solutions of Ukraine's Rebuild)

15-06-2023

У Києві успішно пройшов Форум ESUR (Effective Solutions of Ukraine's Rebuild)
Київ, Україна - 15 червня 2023 року у столиці України відбулася знакова подія – Форум ESUR "Effective Solutions of Ukraine's Rebuild" (Ефективні рішення для відновлення України).

Захід, організований за підтримки уряду України та міжнародних партнерів, зібрав лідерів, експертів та представників бізнесу з різних куточків світу з метою обговорення ключових аспектів відновлення та розвитку країни після довгих років труднощів.

Форум ESUR є унікальною платформою для обміну ідеями та досвідом, а також для формулювання конкретних планів дій, спрямованих на зміцнення України в різних галузях. У заході взяли участь понад 500 учасників, серед яких були політики, бізнес-лідери, представники міжнародних організацій та громадянські активісти.

Основними темами обговорення стали:

- Економічне відновлення: учасники обговорили інвестиційні можливості та стратегії для зміцнення української економіки, а також заходи щодо боротьби з корупцією та покращення бізнес-клімату.

- Освіта та інновації: форум присвятив значну увагу сфері освіти, розробці нових технологій та стартапам, що сприяють розвитку країни.

- Енергетика та екологія: Україна прагне стійкої та екологічно чистої енергетики. На форумі обговорювалися питання розвитку відновлюваних джерел енергії та зниження впливу на довкілля.

- Політична стабільність та міжнародні відносини: учасники обмінялися думками з питань геополітичної ситуації, ролі України у світовій політиці та стратегії міжнародного співробітництва.

У рамках форуму було представлено безліч інноваційних ідей та проектів, а також укладено важливі домовленості щодо майбутньої співпраці між українськими та міжнародними партнерами. Форум ESUR має стати відправною точкою для прискорення процесу відновлення та модернізації України.

Організатори Форуму ESUR "Effective Solutions of Ukraine's Rebuild" висловили подяку всім учасникам та запросили продовжувати активну співпрацю з Україною у справі її розвитку та відновлення.

Для отримання додаткової інформації та зв'язку з організаторами, будь ласка, завітайте на офіційний сайт форуму ESUR.

Автор: Fasadinfo.ua

Страница компании в каталоге: Fasadinfo.ua

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

У Києві успішно пройшов Форум ESUR (Effective Solutions of Ukraine's Rebuild) | Fasadinfo.ua