Термоізоляційний профіль VSThermo – інноваційне рішення для енергоефективного монтажу вікон та дверей TM Framex

10-11-2023

Термоізоляційний профіль VSThermo – інноваційне рішення для енергоефективного монтажу вікон та дверей TM Framex
TM Framex представляє теплий підставковий профіль, який має термічну стійкість та здатність сприяти зниженню теплових втрат у приміщеннях. Віконні та дверні конструкції TM Framex, при теплому монтажі яких використано VSThermo, чудово переносять різкі стрибки температур, зберігаючи всі свої якості. Також теплий підставковий профіль здатний не вбирати вологу, що забезпечує нормальні показники повітро- та паропроникності отвору.
Теплий підставковий профіль VSThermо виготовлений зі спіненого полістиролу (EPS) – екологічно чистого, нетоксичного ізоляційного матеріалу, і представлений з шириною 50, 56, 63 і 69 мм, робочою довжиною 1180 мм та висотою 30 мм.
Переваги термоізоляційних профілів VSThermo:
- високі показники теплоізоляції: λ = 0,040 Вт/(м·K);
- номінальна щільність: 150 кг/м³;
- забезпечення швидкого і правильного монтажу завдяки малій вазі, простій обробці і можливості адаптації до різних розмірів;
- стабільна форма і об'єм завдяки високій міцності на стискання;
- підвищена стійкість до вологи;
- можливість подовження профілів на будь-яку довжину за рахунок замка «пазл»;
- не вимагає попереднього свердління для кріплення;
- відсутня проблема перегріву під час проведення робіт.
Широкий асортимент термоізоляційних профілів VSThermo підходить під більшість профільних систем, є результатом кропіткої роботи, головною метою якої є виведення ринку вікон на якісно новий рівень енергоефективності.
На нашому сайті ви зможете детально ознайомитися з новинкою у розділі «Новинки від Framex. Теплий підставковий профіль.»

Автор: Framex

Страница компании в каталоге: Framex

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Термоізоляційний профіль VSThermo – інноваційне рішення для енергоефективного монтажу вікон та дверей TM Framex | Fasadinfo.ua