Фурнітура для вікон та дверей зі знаком якості

ТМ Framex став переможцем рейтингу «Фаворити Успіху - 2023»

12-03-2024

ТМ Framex став переможцем рейтингу «Фаворити Успіху - 2023»
ТМ Framex уже два роки поспіль очолює річний рейтинг «Фаворити Успіху» серед найкращих торгових марок профілів для металопластикових вікон, що офіційно представлені на українському ринку.
За результатами загальнонаціонального дослідження громадських уподобань 2023 року на порталі FAVOR бренд профільних ПВХ систем ТМ Framex (від ТОВ «Континент-Груп») набрав максимальну кількість голосів споживачів.
Медаль «Фаворит Успіху» — добре розпізнаваний споживачем символ довіри — це характеристика найкращої в своїй галузі торгової марки і надійна рекомендація для здійснення найкращого вибору! Символ «Фаворит Успіху» для ТМ Framex— факт найвищої довіри споживачів і високий стандарт якості, підтверджений професіоналами.
Перемога в престижному рейтингу, за результатами масштабного загальнонаціонального і повністю незалежного дослідження громадських уподобань, підтвердженого аудитом міжнародного рівня, звеличує статус компанії і торгової марки Frameх , благотворно впливаючи на імідж бренда та забезпечуючи високий рівень довіри до нього з боку споживачів та ділової аудиторії.

Автор: Framex

Страница компании в каталоге: Framex

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

ТМ Framex став переможцем рейтингу «Фаворити Успіху - 2023» | Fasadinfo.ua