Akpen представить свою продукцію на FENSTERBAU FRONTALE 2024

14-03-2024

Akpen представить свою продукцію на FENSTERBAU FRONTALE 2024
Akpen прийме участь в одній з найпрестижніших подій у галузі - виставці FENSTERBAU FRONTALE 2024. Захід пройде з 26 по 29 березня 2024 року в Нюрнберзі, Німеччина.

FENSTERBAU FRONTALE – це міжнародна виставка, що охоплює весь спектр продукції та інновацій у сфері вікон, дверей та фасадів. Участь заводу Akpen на цьому заході є унікальною нагодою ознайомитися з останніми розробками та рішеннями у сфері виробництва світлопрозорих конструкцій.

На стенді Akpen буде представлено останні розробки конструкторського бюро заводу. Відвідувачі зможуть ознайомитися з найбільш популярними моделями віконних та дверних комплектуючих виробника, а також дізнатися про передові технології, які застосовуються під час їх виробництва.

Команда Akpen запрошує всіх зацікавлених відвідати їх стенд на виставці FENSTERBAU FRONTALE 2024 і отримати інформацію, що їх цікавить.

Про завод Akpen:
Завод Akpen – один із провідних виробників фурнітури та аксесуарів для металопластикових конструкцій Туреччини. Товарний пакет компанії включає широкий асортимент продукції для різних сегментів ринку вікон, дверей та фасадів. З більш ніж тридцяти п'ятирічним досвідом роботи в галузі, керівництво заводу постійно прагне інновацій та вдосконалення продуктів, щоб задовольнити потреби ринку.

Автор: Прес-служба Профітекс

Страница компании в каталоге: Профитекс

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Akpen представить свою продукцію на FENSTERBAU FRONTALE 2024 | Fasadinfo.ua