ТМ Framex організовує навчання для фахівців в галузі алюмінію

08-01-2024

ТМ Framex організовує навчання для фахівців в галузі алюмінію
Із задоволенням повідомляємо про можливість взяти участь у навчальних семінарах, які організовує ТМ Framex – провідний виробник та постачальник інноваційних рішень у сфері алюмінію.
Адже професійне навчання є одним з істотних чинників розвитку будь-якого підприємства та його співробітників. Тому Framex пропонує навчальну програму з продуктів, монтажу та розрахункових програм.
Навчання проводить Дмитро Гафаров – технічний директор ТМ Framex, новатор складних технічних рішень, який слідкує за новими рішеннями і тенденціями в алюмінієвому середовищі, впровадженні розрахункових програм та організовує навчальні семінари у програмі LogiKal, Курбацький. Під його керівництвом реалізовано понад 100 успішних проєктів.
До участі у семінарах запрошуються всі, хто цікавиться технічними рішеннями в галузі алюмінію, а також ті, хто має бажання долучитися до спільноти фахівців, які працюють з брендом Framex.
Не пропустіть цю унікальну можливість поглибити свої знання та обмінятися досвідом з лідером галузі.
На нашому сайті ви зможете детально ознайомитися з пропозицією та оформити заявку на навчання у розділі "Партнерам. Навчання".

Автор: Framex

Страница компании в каталоге: Framex

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

ТМ Framex організовує навчання для фахівців в галузі алюмінію | Fasadinfo.ua