Контроль якості Akpen : автоматизація та суворе дотримання стандартів

24-10-2023

Контроль якості Akpen : автоматизація та суворе дотримання стандартів
Завод Akpen, один з провідних виробників віконно-дверної фурнітури Туреччини, провів чергове розширення своєї лабораторії з контролю якості продукції.

Обладнання, що використовується спеціалістами, на регулярній основі модернізується і доповнюється новими стендами і модулями. Ключовою вимогою є впровадження автоматизованих методів тестування, що дозволяє забезпечувати більш високу точність і швидкість контролю якості.

З дверної фурнітури найбільш активно тестуються регульовані дверні петлі, одноточкові замки та багатозапірні замки-рейки. Для регульованих дверних петель проводяться тести на провисання, знос і навантаження.

Одноточкові замки проходять випробування, що перевіряють роботу замикаючого ригеля та засувки. У багатозапірних замках-рейках багатоетапной перевірці піддаються всі рухомі елементи та механізм передачі руху в тяги.

Варто зазначити, що лабораторія заводу Akpen обладнана сучасними спектрометрами для аналізу сировини, спеціалізованою піччю та твердоміром металу для глибокого контролю якості та характеристик матеріалів, що використовуються у виробництві.

Особлива увага працівників лабораторії Akpen приділяється якості гальванічного покриття, для цього використовується камера соляного туману.

Цього року побільшало модулів для тестування окремих елементів поворотно-відкидної фурнітури. Загальна робота всієї поворотно-відкидної системи тестується на стенді, що виготовлено відповідно до стандартів ift-Rosenheim.

Важливо також те, що відповідно до вимог стандартів ISO, фахівці лабораторії регулярно калібрують все вимірювальне обладнання для того, щоб забезпечити максимальну точність у контролі якості продукції.

Автор: Прес-служба Профітекс

Страница компании в каталоге: Akpen Plastik

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Контроль якості Akpen : автоматизація та суворе дотримання стандартів | Fasadinfo.ua