Vekamotion 82! Уже в продаже!

09-06-2021

Vekamotion 82! Уже в продаже!
Пропоную до Вашої уваги - інноваційну розробку концерну VEKA - підйомно-розсувні двері VEKAMOTION.
Увібравши в себе все найкраще від свого попередника, системи VEKASLIDE, ця розробка призначена для того, щоб впустити у примiщення ще бiльше природного світла. Це вiдбувається за рахунок зменшення стулки на 20%, завдяки чому вся конструкцiя має сучасний вигляд та, вiдповiдно, пропускає бiльше свiтла.
Нове рiшення вiд VEKA має незмiнно чудовi звуко- та теплоiзоляцiйнi характеристики – Ви самi, вибравши склопакет завтовшки до 54мм, вирiшуєте тепло чи жадана прохолода лишаться у примiщеннi, так само як i зайвi звуки – поза ним.
Клас захисту вiд злому RC2 зведе нанiвець плани зловмисника проникнути до оселi.
При розробцi VEKAMOTION 82 особлива увага була придiлена проектуванню новоi системи, щоб зробити її зручною та легкою для збiрки. Висока сумiснicть з профiлем Softline 82 призвела до зниження складності i пiдвищенню ефективностi виробництва. Вперше були використанi компактнi вiзки для стулок.
Естетам припаде до смаку можливiсть варiювати дизайн поверхнi завдяки використанню кольорових та декоративних плiвок, алюмiнiєвих накладок та технологiї VEKA SPECTRAL.
I ще трохи про естетику: базовий варiант рiшення VEKAMOTION 82 дає можливiсть впустити до примiщення багато свiтла з висотою стулки всього 86мм. Також можливе створення широкоформатних конструкцiй з максимальними розмiрами 6 х 2,7м (у кольоровому варiантi 5 х 2,5м).

Автор: Салон ВIКНА Валерия.

Страница компании в каталоге: Валерия, ЧП

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Vekamotion 82! Уже в продаже! | Fasadinfo.ua