Фурнітура для вікон та дверей зі знаком якості

Новинка від Framex: технологія структурного фасадного скління Framex 50, що розширює можливості класичної фасадної системи стійок та ригелів

03-10-2023

Новинка від Framex: технологія структурного фасадного скління Framex 50, що розширює можливості класичної фасадної системи стійок та ригелів
ТМ Framex презентує нову технологію, яка дозволяє за допомогою структурного фасадного скління Framex 50 досягти величезної кількості різних форм, кольорів та архітектурних рішень для сучасних будівель.
Структурне фасадне скління Framex 50 - це сучасна методика кріплення склопакетів на будівлі будь-якого призначення. Такий спосіб дозволяє створювати красиву поверхню зі скла без видимих кріпильних елементів.
Для кріплення скла застосовуються спеціальні конструкції, які не тільки надійно фіксують, але і маскують елементи кріплення.
Щоб домогтися ефекту цільної стіни, виконується склеювання скла і комплектуючих зі стійково-ригельною системою F50 — конструкцією з металевого вертикально-горизонтального каркаса, зафіксованою на фасаді будівлі.
Для захисту стиків від негативного впливу зовнішнього і внутрішнього середовища, а також з метою збереження цілісності конструкції застосовується високоякісний клей-герметик.
Фарбування профілів у будь-який колір за шкалою RAL дає можливість видимим алюмінієвим частинам бути не лише технічно важливою основою конструкції, а й стати повноцінною частиною індивідуального образу будівлі.

На нашому сайті ви зможете детально ознайомитися з новинкою у розділах Фасадні системи. Framex F50 та Новинки від Framex.

Автор: Framex

Страница компании в каталоге: Framex

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Новинка від Framex: технологія структурного фасадного скління Framex 50, що розширює можливості класичної фасадної системи стійок та ригелів | Fasadinfo.ua