Завод Akpen взяв участь на виставці KyrgyzBuild

31-05-2018

Завод Akpen взяв участь на виставці KyrgyzBuild
Завод Akpen, що спеціалізується на виготовленні дверної та віконної фурнітури, став учасником виставки KyrgyzBuild. Підприємство постійно розвивається, в тому числі відкриваючи для себе нові ринки і укладаючи нові угоди з іноземними партнерами.

Проведена в Бішкеку виставка зібрала відомих виробників не тільки з держав-членів СНД, а й з країн далекого зарубіжжя. Участь у виставці дає додаткові можливості для зміцнення на ринку Центральної Азії і налагодження відносин з найбільшими компаніями в регіоні. Просування товарів Akpen в країнах Азії доповнить і без значний перелік держав-імпортерів продукції Akpen.

На KyrgyzBuild-2018 Akpen представили відвідувачам власні розробки в сфері виробництва фурнітури і аксесуарів. Ця виставка стала відмінним експо-майданчиком для компанії, яка змогла продемонструвати новинки асортименту і свіжі розробки конструкторів Akpen. Зацікавлені відвідувачі мали можливість поспілкуватися з представниками Akpen та обговорити можливості потенційної співпраці.

Інформація про завод
Завод AKPEN, заснований в 1988 році, експортує свою продукцію більш ніж в 30 країн по всьому світу. Виробнича площа: 25 000 кв. м. Сертифікація: ISO 9001, TSE. DAR, FQS, TUV. Торгові марки продукції, що випускається: Akpen, TTS, TSS, AKSIS, AKLOCK, AKELIT.

Автор: Пресс-служба ТК Профітекс

Страница компании в каталоге: Профитекс

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Завод Akpen взяв участь на виставці KyrgyzBuild | Fasadinfo.ua