Нова система Framex SL 3000 – витонченість та елегантність розширеного простору

11-11-2022

Нова система Framex SL 3000 – витонченість та елегантність розширеного простору
ТМ Framex представляє нову холодну розсувну алюмінієву систему з можливістю встановлення низького порога Framex SL 3000.
Ця розсувна система, що забезпечує звукоізоляцію та надійний захист від атмосферних опадів, заощаджує простір при відчиненні. Забезпечує простоту розміщення меблів до крайніх точок. Система Framex SL 3000 призначена для розширення простору, в якому вона використовується. Це відбувається за рахунок руху стулок вздовж конструкції. При цьому у відкритому положенні вони займають мало місця, що допомагає збільшити корисну площу приміщення.
Переваги новинки:
- простий догляд – мінімальна наявність видимих елементів конструкції, а також відсутність паза у напрямному профілі дозволяє легко мити та протирати профіль;
- легка експлуатація – проста та надійна фурнітура розсувної системи не передбачає варіантів неправильного спрацьовування механізмів;
- елегантний дизайн – технічні характеристики та різні варіанти покриття дозволяють реалізувати вишукані варіанти розсувних систем та офісних перегородок;
- багатоваріативність типів відчинення – для відчинення та зачинення конструкції як фурнітура може використовуватися замок, швидка клямка та інше.
Система має 4 типи напрямних: 2-, 3-, 4- та 5-рейкову.
Технічні характеристики:
Максимальний розмір стулки - 1400х3000 мм
Монтажна глибина - 64/151 мм
Товщина склопакета - 20 мм
Товщина стінок системи - 1,5-2 мм
Застосування
Рамна система Framex SL 3000 використовується в склінні зимових садів, готелів, терас, ресторанів, бістро, кафе, навколо басейнів, у внутрішніх перегородках та балконах. Має панорамний вигляд.
Варіант порогової системи Framex SL 3000 використовується в місцях з високою прохідністю. Поріг із закругленою основою має висоту 10 мм.
На нашому сайті ви зможете детально ознайомитись із системою в розділі «Розсувні системи з алюмінію», а також завантажити технічний каталог та листівку в розділі «Партнерам. Каталоги».

Автор: Framex

Страница компании в каталоге: Framex

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Нова система Framex SL 3000 – витонченість та елегантність розширеного простору | Fasadinfo.ua