Маркетингова підтримка від ТМ Framex для роздрібних торговельних точок.

20-10-2022

Маркетингова підтримка від ТМ Framex для роздрібних торговельних точок.
У 2022 році асортиментний ряд профільних систем ТМ Framex поповнився інноваційною 7-камерною ПВХ системою преміум-класу, яка має підвищений рівень комфорту (Smart Comfort) та випереджає звичні стандарти енергоефективності, - Framex 80 . Ця система поєднує в собі дизайн поза часом та відмінну якість, забезпечуючи надійність високого рівня.
Для ТМ Framex важливо не лише здійснювати постачання товарів, а й сприяти подальшому їх просуванню. Тому спеціально для наших партнерів у рамках програми маркетингової підтримки було розроблено інформаційну листівку за системою Framex 80 . У ній описано переваги, представлено зображення зрізу куточка та перелічено технічні параметри нової системи.
Листівка розрахована на кінцевого споживача та буде реальною підтримкою покупцю у процесі вибору профільної системи, яка зможе задовольнити найвищі запити.
Отримати листівку можна в торговельних точках наших сертифікованих дилерів або завантажити на нашому сайті в розділі «Каталоги» , а також детально ознайомитися із системою в розділі «Віконні системи ПВХ. Framex 80» .

Автор: Framex

Страница компании в каталоге: Framex

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Маркетингова підтримка від ТМ Framex для роздрібних торговельних точок. | Fasadinfo.ua