Framex Wind Breaker GL – нова механічна система вітрозахисту

21-04-2023

Framex Wind Breaker GL – нова механічна система вітрозахисту
Асортимент розсувних систем Framex поповнився новою механічною системою вітрозахисту Framex Wind Breaker GL, що призначена для ефективного захисту відкритих терас та майданчиків ресторанів від холодного вітру та вуличного шуму.
Системи Framex Wind Breaker GL знаходять застосування як у комерційній нерухомості, так і у приватному будівництві. Використовуються для облаштування веранд та некритих терас.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- монтажна глибина рами – 105 мм
- габарити у складеному положенні – 900х2000 мм
- габарити у відкритому положенні – 1800х2000 мм
- товщина заповнення – 6 мм
- ущільнювач – фетровий
- матеріал конструкції – алюміній
- колір – порошкове фарбування за шкалою RAL
Рухоме скло переміщається вручну практично без зусиль. Піднімання його на задану висоту створює затишну атмосферу для користувача.
У системах Framex Wind Breaker GL використовується скло завтовшки 6мм (гартоване, триплекс). Також є можливість нанести на скло гравіювання, створити зображення матуванням окремих ділянок скла. Це особливо цінується замовниками, які купують конструкцію для оформлення кафе чи офісу. Ефектно виглядатиме конструкція з нанесеним на неї логотипом підприємства.
На нашому сайті ви зможете детально ознайомитись із системою в розділі «Вітрозахисні системи», а також завантажити інформаційну листівку по системі Framex Wind Breaker GL.

Автор: Framex

Страница компании в каталоге: Framex

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Framex Wind Breaker GL – нова механічна система вітрозахисту | Fasadinfo.ua