ВІКНА КОРСА: щорічна зустріч Партнерів та друзів

14-12-2017

ВІКНА КОРСА: щорічна зустріч Партнерів та друзів
8 грудня на корпоративну зустріч компанії «Вікна КОРСА» до Вінниці з новорічними привітаннями і подякою за успішну співпрацю протягом усього 2017 року завітали Керівник бізнес-напряму Рішення для Віконної Індустрії ТОВ «Рехау» Ігор Бінковський і Олег Бондаренко, керівник Київського відділу світлопрозорих конструкцій.

Збиратися напередодні нового року для великої професійної родини «Вікна КОРСА» вже стало доброю традицією. На свято запрошують не тільки працівників центрального офісу – з’їжджаються офіційні партнери компанії, дилери, менеджери і замірники з усіх куточків країни, всі, хто доклав особливих зусиль для досягнення загальних високих результатів.

На цей раз збирались не тільки для підбиття підсумків, хоча цьогоріч є чим пишатися, але в першу чергу для теплого невимушеного спілкування, гарного відпочинку після напруженого року і, безумовно, отримання винагород за значні досягнення. 30 кращих працівників під час святкової гала-вечері отримали відзнаки і цінні подарунки у різних номінаціях, а переможці на додаток до усіх нагород ще й пакують валізи у незабутню подорож до одного з європейських гірськолижних курортів!

Від усієї команди REHAU також хочемо привітати «Вікна КОРСА» з подоланням всіх викликів року, що минає, і бажаємо залишатись такою ж згуртованою командою професіоналів, яка вміє не тільки злагоджено працювати на результат, а й злагоджено відпочивати.

Нехай з вашими вікнами REHAU у прийдешньому 2018 році стане ще тепліше!

Автор: REHAU

Страница компании в каталоге: REHAU

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

ВІКНА КОРСА: щорічна зустріч Партнерів та друзів | Fasadinfo.ua