Дні сталої енергії на виробництві Авторизованого Партнера REHAU

29-05-2018

Дні сталої енергії на виробництві Авторизованого Партнера REHAU
Дні сталої енергії, які вже декілька років поспіль відзначаються в багатьох містах України в рамках Угоди мерів, цьогоріч вперше відбулись і в Павлограді.

За ініціативи місцевого Ресурсного центру «ОСББ – Майбутнє Павлограда» та за підтримки Авторизованого партнера REHAU «Відкриті вікна» для учнів старших класів було організовано інформаційно-ігровий захід про застосування енергозберігаючих технологій у власному побуті.

Менеджер REHAU Павло Кащенко розказав школярам, як в залежності від матеріалів звичні для наших осель вікна можуть перетворитися на ефективний інструмент заощадження тепла, і відповідно – сімейного бюджету познайомив їх із сучасними профільними системами REHAU, які здатні знизити тепловтрати через вікна щонайменше в чотири рази. А згодом, на справжньому виробництві вони на власні очі побачили як пвх-профілі перетворюють на віконні конструкції і як працює система контролю якості.

Ми вдячні організаторам заходу і окремо Партнеру компанії «Відкриті вікна», за чудову просвітницьку ініціативу для молоді, адже саме такі кроки допомагають виховувати свідомість майбутніх споживачів і робити їх прихильниками енергоефективного способу життя.

Автор: REHAU

Страница компании в каталоге: REHAU

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Дні сталої енергії на виробництві Авторизованого Партнера REHAU | Fasadinfo.ua