В Одесі відкрився сучасний віконний шоу-рум компанії Новікон

03-11-2017

В Одесі відкрився сучасний віконний шоу-рум компанії Новікон
30 жовтня в Одесі відбулось відкриття оновленого шоу-руму Авторизованого партнера REHAU компанії НОВІКОН по вул. Академіка Заболотного 28.

Стильний, вишуканий, сучасний салон з чи не найбільшим асортиментом віконних продуктів та послуг для найвибагливішого клієнта. Тут немає стандартних рішень: навіть класичні варіанти для типового багатоквартирного будинку Вам запропонують з урахуванням індивідуальних побажань.

Основний акцент в шоу-румі зроблено на сучасні технологічні рішення на базі інноваційних профільних систем REHAU GENEO, REHAU SYNEGO.

Для естетів та дизайнерів в салоні презентована кольорова палітра REHAU Kaleido Color в усіх можливих техніках виконання – від традиційної ламінації до алюмінієвих накладок. Особливу увагу привертає зразок з демонстрацією правильного виконання монтажу із застосуванням гідро-пароізолюючих матеріалів. Це, до речі, ще одна перевага розміщення замовлення у Авторизованого Партнера REHAU, адже він завжди дотримується вимог вітчизняних ДСТУ щодо виготовлення і монтажу віконних та дверних конструкцій.
А ще на клієнтів нового салону чекає декілька приємних несподіванок. Відтепер компанія НОВІКОН розширює гарантію на всі конструкції власного виробництва до 15 років, а першим клієнтам шоу-руму дарує додаткову знижку 5% на замовлення.

Тож, поспішіть замовити якісні вікна з найбільшою гарантією в Одесі!

Автор: REHAU

Страница компании в каталоге: REHAU

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

В Одесі відкрився сучасний віконний шоу-рум компанії Новікон | Fasadinfo.ua