Собственное производство металлопластиковых окон

Участь aluplast та Студії вікон в міжнародному мотокросі WSC 2017

15-05-2017

Участь aluplast та Студії вікон в міжнародному мотокросі WSC 2017
aluplast разом з компанією Студія вікон виступили спонсорами на чемпіонаті світу з мотокросу на мотоциклах з колясками. Мотокрос в Чернівцях — це не просто заїзд, це битва кращих на пагорбах та схилах українських земель, коли на зубах скреготить пісок, і де кожна помилка може коштувати життя.

Неможливо спокійно споглядати за цим видовищем, ти ніби разом із спортсменами підкорюєш небезпечний трамплін і відриваєшся від землі...

Що не кажи, а як приємно приймати подібні чемпіонати в Україні, особливо в такому старовинному і чудовому місті як Чернівці. Позмагатися на чернівецькій трасі «СуперКрос», конфігурація якої складається з 17-ти поворотів і 14-ти трамплінів, крім українських спортсменів, приїхали представники Австрії, Великобританії, Нідерландів, Швейцарії, Німеччини, Франції, Бельгії, Чехії та країн Прибалтики, серед яких такі аси, як десятиразовий чемпіон світу Даніель Вільямс, Стюарт Браун і Валентин Жиро. Суддівську колегію очолили представники з Румунії, Бахрейну, Венесуели та Естонії.

Ми дуже щасливі, що змогли стати частиною цього феєричного змагання, це був незабутній досвід для кожного з нас.

Автор: Пресс-служба Aluplast

Страница компании в каталоге: aluplast

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Участь aluplast та Студії вікон в міжнародному мотокросі WSC 2017 | Fasadinfo.ua