Розсувні двері smart-slide від aluplast

30-10-2019

Розсувні двері smart-slide від aluplast
Ця система була представлена у виставковому центрі «Одеський дім» в Одесі 24-27.10.2019.
https://youtu.be/RvTBbXuAFDE
Дверні розсувні системи, на відміну від стандартних конструкцій володіють вищими теплоізоляційними показниками, а ексклюзивний дизайн завжди вигідно підкреслює інтер'єр будь-якого приміщення.
Суцільне блокування стулки по периметру забезпечує надійність, і, водночас, розсувні двері прості в експлуатації завдяки легкому ковзанню стулки в рамі. У повсякденному використанні ви одразу помітите переваги даної розробки — більше не потрібно докладати зусилля для відкриття та закриття стулки.
Переваги:
• Розсувні дверні системи істотно економлять простір вашого будинку. Це особливо зацікавить господарів малогабаритних квартир, для яких принципово важливо задіяти абсолютно всю корисну площу.
• Розсувні віконні та дверні системи мають функціональні переваги, такі як безшумність, елементарність управління і простота конструкції.
• Розсувні системи можуть значно перевищувати за розмірами стандартні вікна, що сприяє проникненню світла навіть у найвіддаленіші куточки будинку. Завдяки цьому Вам вдасться візуально розширити простір і наповнити житло домашнім затишком.

Автор: Владимир

Страница компании в каталоге: aluplast

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Розсувні двері smart-slide від aluplast | Fasadinfo.ua