Спільний навчально-практичний семінар "Інновації від ALUPLAST і теплий монтаж" з компанією GEOKOMREST

25-04-2018

Спільний навчально-практичний семінар
Теорія + практика - найкраща комбінація для отримання нових знань. Два дні (11.04-12.04.2018) майстри віконної сфери відволіклися від роботи, щоб отримати корисну інформацію про новинки aluplast і особливості теплого монтажу.

Зі вступним словом виступив директор компанії aluplast Валерій Лихвар, щоб донести до слухачів основні характеристики віконних, дверних систем, і показати, що ринок змінюється. Європейський досвід скління з кожним роком набирає популярність завдяки програмам компенсації коштів з утеплення будинків, і розуміння українців, що вікна дуже важливі. Інвестуючи сьогодні в широкі системи, такі як IDEAL 7000 і 8000, з високими характеристиками опору теплопередачі, клієнти зможуть економити на опаленні та окупити витрачені кошти в 2-3 рази.

Також обговорили новинки з міжнародної віконної виставки, яка пройшла в Нюрнберзі в цьому році. Різновиди накладок aluskin з противозливовою полицею і додатковою камерою на рамі, функція якої приховувати стулку і тим самим збільшувати потрапляння сонячного світла в будинок, підкреслюючи витонченість і мінімалізм. Ці системи викликали інтерес у слухачів, тому, що декор з алюмінієм щороку все частіше використовується в новобудовах і в приватному будівництві.

Маркетолог aluplast Вікторія Кисіль розповіла, як буде проходити спільне просування класичних і нових систем, а також поділилася корисними інструментами на сайті, для проведення презентацій клієнтам. Підсумував все начальник відділу продажів Юрій Авраменко, продемонструвавши, як працювати в програмі «Планування і тендер». Розрахунок економії енергії, правильна статика, ізотерма, і інше відіграють важливу роль при купівлі вікна. Використовуючи цю програму дилер підбирає конструкцію, яка задовольнить всі вимоги клієнта.

Але придбання якісного вікна, тільки частина роботи. Знання всіх основ і нюансів теплого монтажу грає дуже важливу роль, щоб клієнт залишився задоволеним, а вікно прослужило довго. Роман Євглевський поділився своїм багаторічним досвідом установки вікон і дверей найрізноманітніших комплектацій. Перший день був присвячений тільки теорії, де слухачі познайомились з усіма етапами монтажу. Закріпити знання практикою учасники змогли на другий день. Кріплення, ізоляція, характеристики та відмінності матеріалів, все це протестували при монтажі вікна. Кожен міг спробувати, потримати, розглянути зблизька і запитати всі питання, що цікавили. Вікно було успішно встановлено відповідаючи всім нормам.

Отримані знання та сертифікати про проходження кожен учасник забрав з собою, щоб розширити сферу своїх послуг і пропонувати німецькі вікна з висококласним монтажем.

Автор: aluplast

Страница компании в каталоге: aluplast

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Спільний навчально-практичний семінар "Інновації від ALUPLAST і теплий монтаж" з компанією GEOKOMREST | Fasadinfo.ua