Собственное производство металлопластиковых окон

Семінар від компанії aluplast на виставці Фасад-2017

19-04-2017

Семінар від компанії aluplast на виставці Фасад-2017
Ах весна, прекрасний час, коли так і хочеться вийти з офісу і гуляти зеленим парком під яскравим сонечком. Для віконної сфери це початок сезону скління, і дуже складно знайти хоча б 5 вільних хвилинок, адже клієнт не чекає. Але навіть це не змогло зупинити наших партнерів відвідати семінар. Адже тримати руку на пульсі новинок – це обов’язкова умова для успішного просування в віконному бізнесі.

Максим Кошулько, регіональний менеджер в східному регіону, як ніхто інший знає сильні сторони свого регіону і його потреби. Він провів екскурс по новим продуктам таким як: рольставні, віконниці, підйомно-розсувні системи, алюмінієві накладки на вікна aluskin і системи провітрювання. Особливу увагу він приділив підйомно-розсувній системі HST 85 і системі IDEAL 8000 і IDEAL 7000, а також алюмінієвим накладкам aluskin. Адже за цими системами майбутнє, попит на них зростає з кожним днем. І пов'язано це не тільки з декором, але і з теплоізоляційними характеристиками, так як вони дозволяють зберегти тепло в будинку, що являється основним критерієм під час покупки.

Слухачі залишилися задоволені і забрали з собою багато корисної інформації про продукти і разом з цим змогли їх випробувати на власні очі.

На цьому і закінчився наш ланцюг семінарів на професійних виставках. Будемо раді бачити Вас на наших нових заходах, стежте за нашими новинами.

Автор: Aluplast

Страница компании в каталоге: aluplast

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Семінар від компанії aluplast на виставці Фасад-2017 | Fasadinfo.ua