Семінар "Інновації від aluplast та теплий монтаж" спільно з компанією Stekloplast

19-04-2018

Семінар
Весна - це чудовий час зустріти сезон у всеозброєнні з інноваційними системами та теплим монтажем вікон. Саме це і було метою даного семінару.

Першим слово взяв директор компанії aluplast Лихвар Валерій. В цьому виступі особливу увагу він приділив інноваціям та новинкам з міжнародної виставки Fensterbau Frontale, які незабаром будуть на ринку України. Ламінація під дерево, профіль в кольорі антрацит, і розсувні двері smart slide, та багато іншого, ось що нас чекає в 2018 році. Максим Кошулько, регіональний менеджер східного регіону України доповнив виступ відеороликами з монтажу алюмінієвих накладок aluskin на вікна, вклеювання склопакетів bonding inside та запінення профілю foam inside, а також корисною інформацією з віконного ринку. Важливою частиною заходу було вручення грамот для п'ятірки кращих дилерів, які встановили найбільшу кількість вікон з системами aluplast в будинках. Головна нагорода дісталася Наталі Єремєєвій керівнику компанії Stekloplast за розвиток у віконній галузі.

Друга частина виступу була повністю присвячена теплому монтажу підйомно-розсувної системи HST 85. Роман Євглевський розповів про основні помилки монтажу та їх наслідки в майбутньому. Також він докладно розповів про всі етапи правильного «Теплого монтажу», щоб клієнти в кінці роботи отримали вікна, які не продуваються і не пропускають тепло назовні.

Автор: aluplast

Страница компании в каталоге: aluplast

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Семінар "Інновації від aluplast та теплий монтаж" спільно з компанією Stekloplast | Fasadinfo.ua