Quick FIX MDF kit - новий двокомпонентний ціанакрилатний клей від TYTAN Professional

14-08-2020

Quick FIX MDF kit - новий двокомпонентний ціанакрилатний клей від TYTAN Professional
Влітку 2020 року компанія СЕЛЕНА Україна запропонувала українським майстрам новий двокомпонентний ціанакрилатний клей Quick FIX MDF kit під брендом Tytan Professional.
Сфера застосування клею: для монтажу і ремонту дерев'яних деталей. а також склеювання виробів МДФ, ґуми, фанери, різних видів пластику, шкіри, кераміки тощо. Клей містить в’язкий гель ціанакрилат, який швидко полімеризується, і аерозоль-активатор, який значно пришвидшує процес склеювання.

Властивості клею Quick FIX MDF kit
• висока міцність склеювання і швидкість схоплення;
• не скапує і не стікає, тому ідеальний для використання на вертикальних поверхнях;
• підходить для приклеювання різних пористих поверхонь.

Особливості застосування
З метою досягнення очікуваного ефекту клей наносять на очищену, знежирену, очищену й висушену поверхню. На одну з склеюваних поверхонь наносять спрей-активатор, а на другу – гель–клей, після чого поверхні міцно притискають одна до одної на декілька секунд. Температура нанесення – від + 5°C до + 40°C.
Даний продукт краще використовувати при зазорах 0,2 мм. З активатором слід поводитися як з легко займистою речовиною, тому тримати подалі від вогню. Слід уникати тривалих або багаторазових контактів активатора зі шкірою, тому рекомендовано застосовувати у добре провітрених приміщеннях. Наявний у складі активатора розчинник може впливати на певні види пластмас і покриттів.

Клей вже продається в відомих торгівельних мережах та майже у всіх будівельних крамницях за привабливими цінами. Комплект малого фасування (200 мл+50 г) коштує близько 75 грн, великого (400 мл+100 г) – 127 грн.

Автор: Алексей Федорчук

Страница компании в каталоге: Селена-Украина

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Quick FIX MDF kit - новий двокомпонентний ціанакрилатний клей від TYTAN Professional | Fasadinfo.ua