НОВИНКА - професійна вогнестійка піна TYTAN PROFESSIONAL B1

26-05-2020

НОВИНКА - професійна вогнестійка піна TYTAN PROFESSIONAL B1
У травні 2020 року ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну - TYTAN PROFESSIONAL B1 FIRE STOP. Піна сертифікована в ДСНС України і на сьогодні відповідає найбільшому діапазону протипожежних випробувань в Україні, тобто цілком обґрунтовано може претендувати на статус протипожежної піни №1 в Україні.

« - Піна сертифікована в ДСНС України, згідно випробувань відповідає вимогам п. 6.20, Г2 додатка Г ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’ектів будівництва. Загальні вимоги, ДСТУ Б В.1.1-4-98* «Будівельні конструкції. Методи випробувань на вогнестійкість. Загальні вимоги щодо вогнестійкості: EI 60, EI 90, EI 120, EI 150», - розповідає Олексій Федорчук, директор з маркетингу ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА»,
« - На сьогодні такої кількості протипожежних параметрів відповідає тільки TYTAN PROFESSIONAL B1. Щодо цінової політики – роздрібна ціна складатиме до 200 грн. Тобто, співвідношення ціна-якість – найкраще на українському ринку», - підкреслює Федорчук.

Нова піна вже представлена в відомих українських DIY-мережах і в мережі дистрибуції по всій Україні.
Щодо властивостей, то це однокомпонентна поліуретанова піна , яка застигає під дією вологи, що є у повітрі. Піна виготовлена відповідно до стандарту ISO9001: 2015 та відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України. Піна має чудову адгезію до будівельних матеріалів: цегли, бетону, штукатурки, дерева, металу, пінопласту, твердого ПВХ й пінополіуретану.

ЗАСТОСУВАННЯ
  • -зовнішня герметизація швів при монтажі віконних та дверних блоків

  • -для заповнення монтажних щілин в протипожежних перешкодах і будівельних конструкціях

  • -заповнення різних тріщин, щілин, порожнини навколо водогінних труб

  • -зовнішня герметизація стиків стелі, стін й підлоги

  • -теплоізоляція та звукоізоляція


Довідка: ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» - українське представництво Selena Group, Польща, великого світового холдингу з виробництва будівельної хімії: монтажних пін, герметиків, клеїв, систем гідроізоляції, утеплення, захисту будівельної деревини і т.д. Найвідоміші продукти в Україні - монтажні піни і піно-клеї, герметики, монтажні клеї і імпрегнати для деревини під брендом TYTAN PROFESSIONAL (www.tytan.ua).

Автор: Олексій Федорчук

Страница компании в каталоге: Селена-Украина

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

НОВИНКА - професійна вогнестійка піна TYTAN PROFESSIONAL B1 | Fasadinfo.ua