Поїздка компаній aluplast та Екіпаж в казковий Буковель

06-02-2018

Поїздка компаній aluplast та Екіпаж в казковий Буковель
Чи легко продавати якісні металопластикові вікна? Можемо вас запевнити, що досить складно, адже потрібно досконало знати все про комплектуючі: профілі, склопакети, фурнітуру та ін. Також стежити за інноваціями, так як ринок розвивається з кожним днем, впроваджуючи нові технології для поліпшення енергоефективності та якості нашого життя. І щоб стати таким фахівцем, крім усього перерахованого вище, потрібно любити свою справу і присвячувати їй себе повністю. Адже так і стають професіоналами до яких хочеться повертатися. Саме таких фахівців віконної сфери ми і побачили на семінарі від aluplast та Екіпаж в концерт-залі «Бука». Кожен з присутніх, виклався по максимуму, щоб опинитися серед 60 щасливчиків, які поїхали відпочивати і вчитися в Буковель.

Супроводжували їх наші головні експерти з інновацій:

- Директор aluplast Україна - Валерій Лихвар, який не з чуток знає, що зараз потребує ринок і за якими системами майбутнє.

- Технічний фахівець з східній Європі - Oskar Szkal, який поділився своїм досвідом використання профільних систем aluplast в Європі.

- Регіональний менеджер - Ігор Мервінський. Він ознайомив присутніх зі зручною і необхідної для роботи кожному менеджеру програмою «Планування і тендер».

Всі присутні отримали максимум інформації і змогли зблизька роздивитися і протестувати всі системи, про які вони почули від спікерів. Важливою частиною заходу стало нагородження, яке провів Валерій Лихвар. Він подякував керівникам компанії Екіпаж, Сергія та Михайла Теплицьких, вручивши грамоту та нагороду за відданість своїй справі і прийняттю сміливих рішень.

Наступними для нагородження були оголошені 5-ка найкращих продавців продукції aluplast. Тепер їх офіси будуть прикрашати не тільки сертифікати і пам'ятні нагороди, а й зразки з алюмінієвих накладок на ПВХ вікна — aluskin.

Ця зустріч стала вже доброю традицією для наших компаній і ми сподіваємося, що так буде і далі.

Автор: aluplast

Страница компании в каталоге: aluplast

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Поїздка компаній aluplast та Екіпаж в казковий Буковель | Fasadinfo.ua