Фабрика вікон Болена: 20 років з REHAU

29-11-2017

Фабрика вікон Болена: 20 років з REHAU
Ще одна історія тривалістю в 20 років…

24 листопада свій ювілей святкувала «Фабрика вікон Болена». Пригадати, як все розпочиналось, в бенкетній залі ресторану «Брізоль» м. Чернівців зібралось більше 300 гостей.

Для REHAU це також особливе свято, адже становлення і успіх «Болени» нерозривно пов’язані з ім’ям нашого бренду. Привітати Партнера і вручити Ювілейний Диплом від Президента REHAU Group Йобста Вагнера завітали Керівник бізнес-напряму Рішення для Віконної Індустрії ТОВ «Рехау» Ігор Бінковський і Директор Львівського Бюро продажів Андрій Савчук. Згадували перше виробництво, яке наприкінці 90-х було значно меншим, ніж бенкетна зала, в якій сьогодні чествували ювіляра, перші об’єкти, перші складні, майже ексклюзивні конструкції, і ще багато чого, що ми вперше опановували разом, розвиваючи вітчизняний віконний ринок.

Від імені REHAU Ігор Бінковський привітав власників з головними досягненнями цих років, сучасним технологічним виробництвом, яке дозволяє виготовляти кількасот конструкцій підвищеної складності на день і, безперечно, злагодженою командою, яка творить і підтримує репутацію надійної торгової марки. А.Савчук окремо подякував директору ТМ «Болена» Богдану Степановичу Кіндрачуку за чудовий колектив і вміння за великими справами не загубити цінність і потреби кожного окремого співробітника. На його думку, власне атмосфера довіри і небайдужості один до одного є фірмовою ознакою «Болени», тож побажав триматися її і надалі, особливо в роботі з Партнерами та клієнтами.

Як завжди буває на урочистостях, не обійшлось без приємних сюрпризів. Коли керівники компаній вирішили обмінятися пам’ятними відзнаками, виявилось що не тільки в роботі, а й в манері робити подарунки наші погляди і смаки співпадають майже на 100% – кришталеві стели з подякою за успішні роки співпраці відрізнялися лише формою ограновування .

Від усієї команди REHAU бажаємо Партнеру побільше успішних, творчих проектів і, звичайно, побільше теплих вікон під знаком ТМ «Болени»!

Автор: REHAU

Страница компании в каталоге: REHAU

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Фабрика вікон Болена: 20 років з REHAU | Fasadinfo.ua