Aluplast на виставці Fensterbau Frontale 2018

03-04-2018

Aluplast на виставці Fensterbau Frontale 2018
Стенд aluplast на виставці Fensterbau Frontale 2018 вражав новинками. Беручи участь на кожній виставці наша компанія демонструє нові напрацювання, і отримує зворотний зв'язок від учасників виставки і на основі результатів цих досліджень, ми прораховує майбутній крок в галузі.

Нові види декорів від aluplast
В цьому році було представлено 2 нових дизайна, які відповідають останнім тенденціям в віконної сфері. Перший - ламінація woodec, вона має вигляд дерев'яного вікна, яку не відрізнити від справжнього дерева, але при цьому має усі перевагами пластикового вікна. Цей декор візуально не відрізняється від натурального матеріалу і має фактуру дерева на дотик. Нова ламінація представлена в 3 сучасних відтінках.

Ламінація і алюмінієві накладки aluskin в кольорі антрацит, вже 2 рік популярні серед замовників і переробників, так як вони створюють акцент на вікна, і прекрасно поєднується з кольоровими композиціями фасаду. Уважно вивчаючи даний попит компанія aluplast створила профіль у кольорі антрацит, щоб ідеально гармоніювати із зовнішнім декором вікна.

Ще одна очікувана новинка в системі накладок aluskin - це новий тип накладок з противолівневої полицею. Дана накладка відмінно стикується з зовнішніми відливами і тепер не потрібно ставити вибір або декор, або зручність.

Тепла розсувна система smart-slide 70 мм.
Це ідеальний симбіоз підйомно-розсувних дверей HST 85 мм і multi-sliding. Вона поєднує в собі кращі характеристики обох систем. Розсувними дверима легко управляти завдяки ковзанню стулки в рамі, це важлива перевага в щоденному використанні, так як не потрібно докладати багато зусиль для відкриття і закриття стулки.

«Як постачальник, який одержав дві нагороди за інноваційні технології, ми бачимо свою місію в підготовці наших партнерів до завдань майбутнього», - говорить керуючий директор aluplast Патрік Зайтц. «Очікування - це не наш варіант, ми просто беремо і робимо. Намагаючись передбачити і створювати товари за якими майбутнє. Це можна побачити по інноваційним продуктам та послугам для наших партнерів і клієнтів на стенді представленому на Fensterbau Frontale, які найкращим чином показують наше напрямок і тенденції. Зворотний зв'язок, який ми отримали на виставці стане основою для розробок, які ми будемо створювати »

Автор: aluplast

Страница компании в каталоге: aluplast

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Aluplast на виставці Fensterbau Frontale 2018 | Fasadinfo.ua