Чемпіонат Європи із сучасного п'ятиборства в Аланії за підтримки компанії REHAU

13-11-2009

9-13 вересня 2009 р. в Аланії (Туреччина) пройшов дев'ятий Чемпіонат Європи із сучасного п'ятиборства класу “А”. Учасниками Чемпіонату стали 130 спортсменів з 19 країн світу. Українська команда п'ятиборців брала участь в змаганнях за підтримки компанії REHAU, яка ось вже декілька років поспіль активно допомагає спортсменам, виділяючи кошти на придбання форми та інвентаря. Для участі українських п'ятиборців в даному Чемпіонаті було придбано спорядження, що відповідає міжнародним нормам FIE.

За підсумками Чемпіонату Європи із сучасного п'ятиборства в Аланії українська спортсменка Анастасія Спас завоювала срібну медаль в категорії "Мікс". Крім того, дана спортсменка стала срібним призером в особистому заліку на турнірі в Будапешті, що дозволить їй взяти участь в Юнацьких Олімпійських Іграх, які пройдуть в Сінгапурі 4-10 жовтня 2010 р. Щиро вітаємо переможницю з гідним результатом і бажаємо гучних перемог в майбутньому.

Автор: REHAU

Страница компании в каталоге: REHAU