20 РОКІВ REHAU УКРАЇНА!

05-09-2017

20 РОКІВ REHAU УКРАЇНА!
30 серпня київський офіс REHAU зустрічав поважних гостей. Привітати колег з 20-річчям роботи в Україні завітали Президент REHAU Group пан Йобст Вагнер, заступник Голови правління др. Штефан Гіршик та керівник напряму Рішення для Віконної Індустрії в регіоні Південно-Східної Європи пан Томас Кліма.
Українська дочірня компанія REHAU – одна з наймолодших в концерні, проте за 20 років своєї роботи зуміла продемонструвати вражаючі результати: рівень відомості бренду в Україні – один з найвищих серед представництв REHAU в світі.
Сьогодні у керма компанії стоять професіонали, які власне в 1997 році і розпочинали роботу першого офісу: Генеральний директор Федір Омелінський, директор з маркетингу та збуту бізнес-напряму Рішення для Віконної Індустрії Ігор Бінковський, директор з маркетингу та збуту бізнес-напряму Меблеві рішення Руслан Вандоляк, директор з маркетингу та збуту бізнес-напряму Внутрішні Інженерні мережі Максим Солоненко.
В своїй урочистій промові Пан Вагнер подякував всьому керівництву і кожному співробітнику окремо за той важливий внесок, який кожен робить у загальний розвиток компанії, за спільне бачення майбутнього, а також запевнив у готовності й надалі інвестувати у розвиток REHAU в Україні, зокрема в напрямку цифрових технологій, збуту і покращенню позицій компанії в якості привабливого роботодавця для вітчизняних спеціалістів.
Щиро дякуємо нашим поважним гостям за привітання і визнання внеску українського підрозділу в спільну справу.
Окремо хочемо висловити подяку Партнерам REHAU в Україні та Молдові. Нашим успіхом протягом всіх цих років ми завдячуємо саме Вашій вірності цінностям бренду REHAU та налагодженій тісній співпраці. Завдяки Вашому професіоналізму і прагненню вдосконалювати ринок країни, спільними зусиллями нам вдається з року в рік досягати серйозних результатів і зміцнювати лояльність та повагу українського споживача до якісної продукції та до бренду REHAU.
З ювілеєм, REHAU Україна!

Автор: REHAU

Страница компании в каталоге: REHAU

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

20 РОКІВ REHAU УКРАЇНА! | Fasadinfo.ua