20 років разом з REHAU!

14-11-2017

20 років разом з REHAU!
20 років разом з REHAU! Сьогодні ми святкуємо ще одного поважного ювіляра – компанію «АЗОВ Трейд Компані». Привітати Партнера з річницею співпраці в Маріуполь завітав Ігор Бінковський, Директор з маркетингу та збуту бізнес-напряму Рішення для Віконної Індустрії.

«АЗОВ Трейд Компані» – один з тих Партнерів, який долучився до історії REHAU в Україні від самого її початку. Лише через декілька років від моменту свого заснування, компанія перетворилась з торгового на виробниче підприємство, а в якості ключового постачальника обрала ще не такий відомий в Україні, але добре знаний в Європі німецький бренд REHAU. 5 червня 1998 року за участю співвласників компанії Валерія Поліівця та Володимира Новікова відбувся запуск виробничої лінії і виготовлено перше вікно REHAU.

Сьогодні компанія відома не тільки якісними вікнами, а й цікавими будівельними проектами – ще один етап розвитку компанії. В їхньому портфоліо сотні приватних будинків і котеджів, готель «Європейський», Маріупольський Палац Спорту, який, до речі, засклений в фасадній системі REHAU Polytec 50, елітний Житловий комплекс «Червоний Будинок», при будівництві якого було використано найкращі технології REHAU, зокрема унікальну широку віконну раму 115 мм.

Ми дякуємо команді «АЗОВ Трейд Компані» в першу чергу за якість, надійність, і безперечно, за міцну підтримку бренду REHAU на Сході Україні. Нехай всі ваші задуми перетворяться в успішні проекти.
http://www.rehau.com/ua-uk/pryvatnym-klientam/vikonni-systemy

Автор: REHAU

Страница компании в каталоге: REHAU

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

20 років разом з REHAU! | Fasadinfo.ua