⚠️ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо сайту viknaland.net⚠️

16-06-2021

⚠️ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо сайту viknaland.net⚠️
Шановні українці, маємо попередити вас про компанію, яка видає себе за компанію VIKNALAND, але не має жодного відношення до нас.

Ця компанія має сайт viknaland.net (офіційний сайт заводу VIKNALAND - viknaland.ua). Наразі, лого нашої компанії слугує назвою їх сайту, тим самим, порушуючи всі правові засади щодо використання зареєстрованого знаку для товарів та послуг «VIKNALAND віконні системи» та вводять в оману українців. Але, на жаль, власники сайту viknaland.net уникають будь-якої комунікації.

⚠️viknaland.net кричуще порушують чинне законодавство України щодо використання знака для товарів та послуг та зухвало обманюють простих споживачів, бо не мають у своєму асортименті конструкцій з профілю VIKNALAND. Таким чином, власники сайту viknaland.net не мають взагалі ніякого зв’язку з нашою компанією, навіть найменшого.

На сайті viknaland.net не вказано ніякої іншої назви компанії, крім лого VIKNALAND. В телефонному режимі viknaland.net відмовляються надавати будь-яку інформацію щодо їх організаційно-правової форми.

⚠️Компанія VIKNALAND просить українців бути пильними та уникати робити замовлення на сайті viknaland.net. Ми дуже рекомендуємо ознайомитись з відгуками про цю компанію, які можна знайти у відкритому доступі в мережі Інтернет.

Компанія VIKNALAND подала скаргу до правоохоронних органів та буде робити все можливе для вирішення цієї ситуації. Наша компанія зазнає репутаційних втрат через діяльність сайту viknaland.net та вважає своїм обов’язком уберегти українців від компаній, що свідомо порушує закон України. Ми переконані, що діяльність viknaland.net – це неповага не тільки до закону, але і до мільйонів наших громадян.

⚠️Тож, закликаємо бути пильними та не ризикувати своїми грошима, купуючи вікна чи двері у компанії, для якої закон – не закон.
Перелік авторизованих партнерів VIKNALAND ви зможете знайти на офіційному сайті viknaland.ua.

Автор: информационная служба VIKNALAND

Страница компании в каталоге: VIKNALAND

Отправить ссылку

Комментарии

Марина 17-07-2021

Добрый день. Напишите пожалуйста вашу рабочую почту

Ответить

Оставьте комментарий

Поставить оценку

⚠️ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо сайту viknaland.net⚠️ | Fasadinfo.ua