Відкриваємо нову сторінку до шляху інновацій

27-06-2022

Відкриваємо нову сторінку до шляху інновацій
Шановні клієнти, скоріше за все, ви помітили, що у нашій компанії відбулись певні зміни і ми хочемо розповісти вам детальніше, що ж все-таки сталось, щоб нічого від вас не приховувати.
Ми працюємо на ринку України з 2004 року, і до червня 2022 року ми були компанією “Газда - екозберігаючі вікна”, яка встановлювала вікна та інші конструкції виробництва заводу “ГАЗДА-ПЛАСТ”.
Протягом 18 років ви знаєте нас, як надійного постачальника якісної продукції та високого рівня сервісу, якого відзначають та ставлять прикладом відповідальності та клієнтоорієнтованості. Тисячі позитивних відгуків від наших клієнтів про сучасне комп'ютеризоване виробництво, високу культуру обслуговування, менеджменту та логістики, про якісну консультацію та про "виконання робіт на надвисокому європейському технологічному рівні" є тому підтвердженням!
Співзасновники компанії, по-різному бачили шляхи розвитку, тому було прийняте рішення розподілу компанії. Не зважаючи на те, що, кожен із власників, вкладав всі свої сили та душу у спільну справу, нажаль, рухатись у одному напрямку не вдається, тому:
ТМ VANDO, це продукція виробництва ГАЗДА-ПЛАСТ (Авторизованого партнера Rehau) - це все ті ж, якісні конструкції, сертифіковані працівники, високий рівень сервісу. Постійним клієнтам не варто хвилюватись з приводу безкоштовного обслуговування протягом гарантійного терміну, ми дотримуємось наших гарантійних зобов’язань. Звертайтесь за номером, який вказаний у вашому договорі, паспорті вікна чи гарантійному талоні - ми знайдемо вас у нашій базі.
Хоч ми і змінили ТМ, і тепер ми VANDO, ми залишаємось тим же надійним постачальником з якісною продукцією та високим рівнем обслуговування та продовжуємо виконувати всі гарантійні зобов’язання
Якщо у вас залишились додаткові питання, можете сміливо звертатись на гарячу лінію, наші співробітники, із радістю, нададуть вам відповідь.

Автор: VANDO

Страница компании в каталоге: ГАЗДА

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Поставить оценку

Відкриваємо нову сторінку до шляху інновацій | Fasadinfo.ua