Семінар у Львові "Інновації від aluplast і теплий монтаж" спільно з компанією Екіпаж

22-05-2018

Семінар у Львові
Львів - старовинне місто з багатою історією, і ті хто були в ньому в хоча б раз, мріють повернутися, щоб пройтися по вулицях, насолодитися архітектурою, і випити чашку ароматної кави. Проводити семінар в цьому місті одне задоволення. Оскільки дата семінару випала на День вишиванки, багато хто з партнерів з Західної України наділи сорочки в традиційних візерунках, що додавало колориту заходу.

Юрій Авраменко, начальник відділу продажів, привітав всіх присутніх і провів курс по класичним системам лінійки IDEAL: 4000, 7000 і 8000. Потім настав час інноваційних систем, Юрій спільно з Ігорем Мервінським, регіональним менеджером Західної України, за допомогою відео і зразків, показали принципи роботи та характеристики розсувних систем, алюмінієвих накладок aluskin і вклейки склопакетів bonding inside. Вклейка викликала особливий інтерес у слухачів, адже дана технологія дає надійне з'єднання склопакета зі стулкою, збільшуючи довговічність і захист від злому, тому що виключає можливість віджиму віконної рами.

Очікуваною частиною виступу стало обговорення новинок з міжнародної виставки в Нюрнберзі 2018. Ламінація під дерево woodec та теплі розсувні двері smart-slide 70 мм, зацікавили слухачів. Адже дерев'яні текстури, це сучасний напрямок в цьому році, а розсувні двері дозволяють візуально збільшити простір і впустити більше сонця в будинок.
Теплий монтаж в кожен будинок - гасло Романа Євгелевського. За свій багаторічний досвід установки віконних і дверних конструкцій, Роман підібрав технологію і матеріали для отримання ефективної теплоізоляції при монтажі конструкцій. Цим, а також основними помилками при монтажі він охоче поділився зі слухачами.

Автор: aluplast

Страница компании в каталоге: aluplast

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Семінар у Львові "Інновації від aluplast і теплий монтаж" спільно з компанією Екіпаж | Fasadinfo.ua