Антибактеріальна віконна ручка StekoBioTouch

27-09-2019

Антибактеріальна віконна ручка StekoBioTouch
Steko BioTouch - науково доведена профілактика інфекційних захворювань

Антибактеріальна ручка для вікон і дверей дійсно існує! Доведено компанією Steko. Ми представляємо на ринку унікальну розробку - Антибактеріальну ручку Steko BioTouch. Ця ручка, завдяки спеціальному покриттю з тонкого шару срібло, є надійним засобом профілактики інфекційних захворювань.

Це підтверджують дані наукового дослідження від 31.05.19, проведені в хіміко-мікробіологічної лабораторії ТОВ «Інтердез». На поверхню ручки була поселена група показових тест-культур бактерій, в тому числі золотистий стафілокок, синьогнійна паличка та кишкова паличка. Як свідчать результати, бактерії були частково нейтралізовані вже протягом перших 10 хвилин, а повністю знищені - за 24 години.

Висновок однозначний: фірмова Антибактеріальне ручка Steko BioTouch повністю відповідає своїй назві і дійсно має бактерицидний ефект.

Безперечними перевагами BioTouch також є доступна ціна, естетичний зовнішній вигляд, практичність і надійність.

В Європі антибактеріальні ручки встановлюють на вікна та двері не тільки в житлових будинках, але і в громадських будівлях. Зокрема, вони рекомендовані для таких установ, як:

дитячі садки, школи, вузи;
вокзали і аеропорти;
адміністративні будівлі;
медичні заклади;
торгові та ділові центри;
салони й магазини;
ресторани, клуби, готелі.
 

Забезпечте себе і своїх близьких, подбайте про профілактику інфекційних захворювань разом з унікальною антибактеріальної ручкою Steko BioTouch з срібним покриттям

Автор: Цеткин

Страница компании в каталоге: БЭСТ

Отправить ссылку

Комментарии

Оставьте комментарий

Captcha

Поставить оценку

Антибактеріальна віконна ручка StekoBioTouch | Fasadinfo.ua